Jak správně motivovat zaměstnance a přinášet firmě výsledky

Jak správně motivovat zaměstnance a přinášet firmě výsledky

V upoutávce na 20. ročník konference HR Know How jsme již upozorňovali na to, že zažité postupy ve firmách jsou často passé. Jen z 20 % má na výsledky firmy vliv výběr talentů. Je třeba přehodnotit performance management a také neignorovat age management. Jak ale na to krok za krokem a kde nabrat zkušenosti a know-how, když jste v úzkých? Máme dobrý tip…

I když jsou konference skvělou inspirací, kudy kam v HR a na co je třeba se zaměřit, někdy je třeba se opravdu komplexně ponořit do problematiky. Je dobré mít „po ruce“ specialisty z oboru a někoho, kdo vám bude v průběhu roku k dispozici, když je nutné dělat velká i menší rozhodnutí. Na každém zaměstnanci totiž záleží, zvlášť v dnešní době, a byla by škoda si ty správné lidi pro vaši firmu nechat proklouznout mezi prsty a pustit je ke konkurenci.

Konzultujte s odborníky, učte se od nejlepších

Skvělou „líheň“ nápadů, tipů a inspirace nabízí praktické studium v programu MBA na Business Institutu, vzdělávací instituci se sídlem v Praze. „Díky diskusím se zkušenými lektory i kolegy z branže získáte nejen zajímavé informace, ale také cenné kontakty,“ komentuje své studium v oboru Řízení lidských zdrojů jeho absolventka Mgr. Radka Svobodová, MBA, HR manažerka IT společnosti Foxconn.

Studium MBA na Business Institutu je postaveno na osvojování znalostí na reálných case studies a předávání znalostí, které v běžné literatuře najdete jen stěží. Jednou z odbornic vyučujících v MBA programu Řízení lidských zdrojů je například PhDr. Renata Kocianová, Ph.D., mimo jiné také vedoucí Katedry andragogiky a personálního řízení FF UK. Při setkávání s účastníky čerpá z více než 20leté zkušenosti při realizaci nejrůznějších personálních projektů a implementaci vzdělávacích programů.

Ověřujte si poznatky v praxi a sbírejte kontakty

 promoce BIStudují u nás především lidé z praxe, kteří nepotřebují získat titul MBA jen pro formu, ale jde jim opravdu o to, aby fungující know-how přenesli co nejaktivněji do každodenní praxe firmy. Nezajímají je poučky z neaktuálních skript, ale postupy, které se opravdu osvědčily. V každé firmě však může fungovat lépe jiný přístup. My studentům nediktujeme naučené návody, ale pokoušíme se společně najít to nejlepší řešení pro jejich prostředí,“ vysvětluje Kocianová.

Na Business Institutu přijímají po celý rok

Business Institut vytváří programy pro aktivní manažery a jiné pracovníky. Přihlásit se můžete kdykoliv v průběhu roku, vzdělávací programy se pak otevírají dvakrát do roka (v říjnu a březnu). Chcete se o MBA studiu dozvědět více? Studijní oddělení vám ochotně poradí a můžete se vyptat na vše, co vás zajímá. K přijetí ke studiu je nutné doložit vysokoškolský diplom, popřípadě ukončené vzdělání v programu BBA, nebo potvrzení o praxi na manažerské pozici spolu s maturitním vysvědčením. Na základě těchto dokumentů se můžete přidat k dalším studentům, kterým záleží na tom, aby svou práci dělali co nejlépe. Čekají vás lektorská setkání, interaktivní e-learning a workshopy i setkání se zajímavými osobnostmi. Studium je flexibilní a přizpůsobí se vašim pracovním povinnostem. Zjistěte si více o Business Institutu.

loading