Program pro váš profesní rozvoj a efektivní zlepšení: Řízení lidských zdrojů na Business Institutu

Problém mnoha vysokých škol v Česku je velká převaha teoretických informací nad užitečnějšími a smysluplnějšími na praxi zaměřenými předměty. Ačkoli se situace začíná pomalu měnit, je stále co zlepšovat. Potřebujete-li načerpat inspiraci, získat dobré know-how a probrat konkrétní problémové situace s profesionály z praxe, klasická vysoká škola asi není to, co by splnilo vaše očekávání.

Jako jednou z alternativ se nabízejí odborné semináře a kurzy. Ty však bývají obsahově omezené a často drahé. Mohou být inspirativní, ale jednotlivé problémy účastníků se nestihnou probrat více do hloubky a cesta k uspokojivému řešení tak končí po prvním kroku.

Business Institut jako záruka moderního přístupu a kvality

Jako opravdu účinné řešení pro lidi z praxe může být studium MBA na škole Business Institut, která má prestižní mezinárodní akreditace IADL a EABS a je členem americké asociace Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP) zaměřené na zvyšování kvality škol a vzdělávacích programů.

Jeden z  nabízených manažerských programů Business Institutu je MBA Řízení lidských zdrojů, které chce všem HR pracovníkům, ale i podnikatelům s vlastní firmou pomoci k lepšímu a efektivnějšímu řešení situací, se kterými se setkávají ve své praxi. O to jde totiž na Business Institutu především – aby studium bylo v maximální možné míře efektivní a přinášelo řešení konkrétních praktických problémů a výzev.

Zapomeňte na prázdné definice, učte se skrze case studies

Říká se, že chybami se člověk učí, a něco na tomto přísloví asi bude. Na druhou stranu budete jistě moc rádi, když se díky zkušenostem profesionálů, kteří na Business Institutu vyučují v interaktivních seminářích, vyvarujete chyb ve vlastní firmě nebo při své snaze o kariérní postup. Své aktuální pracovní situace budete moci konzultovat s těmi, kteří si něčím podobným, ne-li stejným, sami prošli a mají kromě kvalitních teoretických znalostí také mnohaletou praxi.

MBA programu Řízení lidských zdrojů se tak budete moci věnovat všemu, co vás v HR zajímá a s čím se možná každodenně potýkáte v zaměstnání: motivaci, pracovní spokojenosti, stimulaci pracovníků, obsazovaní pracovních míst, řízení pracovního výkonu, hodnocení a odměňování pracovníků, aktivitám a trendům v řízení lidí, ale i vzdělávání a osobnímu rozvoji či personálnímu poradenství. Naučíte se analyzovat pracovní místa, identifikovat kompetence, správně vybrat, adaptovat i hodnotit pracovníky. Seznámíte se také s právními aspekty personálního řízení, personálními informačními systémy a mnohými dalšími věcmi.

Špičkovými lektory to nekončí, ale začíná

Studium na Business Institutu ale neznamená jen vynikající lektory z praxe a odborníky na slovo vzaté. Rozhodnete-li se pro cestu za lepší kariérou, větší efektivitou a zároveň také titulem MBA, čeká vás řada dalších bonusů a příležitostí, které jinde nenajdete. Kromě předmětů přímo začleněných do vámi vybraného programu můžete zdarma navštěvovat blokové moduly, coffee breaky a tzv. success stories neboli příběhy známých úspěšných osobností. Studenti Business Institutu tak mají možnost například trénovat rétorické dovednosti s Janem Přeučilem (Kouzlo manažerské rétoriky), naučit se od doktora Jana Cimického, jak se vyhnout stresovému selhání, nebo se inspirovat od Dalibora Dědka, majitele Jablotronu a českého miliardáře.

Networking, společenské akce a vzdělávání v Alumni

Business Institut si zakládá na společenských i vzdělávacích aktivitách nad rámec studia. Kromě přínosné interakce s dalšími studenty se budete setkávat také se svými lektory mimo samotné výuky i v méně formálním prostředí. Připravené jsou i networkingové aktivity a vazba se školou nekončí ani po úspěšném ukončení studia. Jako členové Alumni klubu se budete moci zdarma účastnit přednášek i vzdělávacích bloků speciálně připravovaných pro absolventy.

Studenti mají k dispozici učební materiály také v moderním e-learningu, dále více než 1000 odborných titulů v knihovně školy i přístup do online právní knihovny Beck-online PRO. Všechny výše zmíněné aspekty studia MBA na Business Institutu, od výborných lektorů přes skvělé zázemí až po sdílení a profesní rozvoj, vytvářejí z této školy místo, na kterém se naučíte a dozvíte za 1,5 roku mnohem více než jinde za 5 let…

 

loading