26.6.2023

Nově nás najdete i na našem MUNIPOLIS profilu.

Na našem MUNIPOLIS profilu https://hrforum.munipolis.cz/ je pro vás k dispozici přehled aktualit, kalendář akcí a další informace z HR Fora.

Jestliže nechcete o žádnou informaci přijít, přihlaste se k odběru zpráv na https://hrforum.munipolis.cz/registrace nebo opět v mobilní aplikaci – do mobilu vám pak budou moci chodit třeba zprávy o novém čísle našeho časopisu.

Čtenářům PDF verze časopisu HR forum tak platforma nabízí časopis v nové digitální podobě s možností  snadného prohlížení obsahu i vyhledávání zajímavých informací. Předplatitelé tak mají vedle nejnovějšího čísla časopisu HR Forum i do archivu starších čísel – stačí se na odkazu https://hrforum.munipolis.cz/chytry-zpravodaj nejprve přihlásit do MUNIPOLIS e-mailovou adresou. Obratem dorazí čtyřmístný ověřovací kód – po jeho zadání se dokončí přihlášení. Pak už si v dlaždici Archiv HR Forum lze vybrat požadované číslo HR Fora. Jestliže dlaždici nevidíte nebo se nemůžete k archivu dostat, patrně nejste v naší databázi předplatitelů – kontaktujte nás a vše zařídíme.

Naši partneři pak mohou využít vkládání interaktivních odkazů do svých PR článků a inzerátů.

Budeme rádi, pokud vás osloví nová možnost přístupu k novinkám i časopisu a tak jsme zde pro všechny jako dárek odemkli jeho aktuální číslo. Až do konce července bude přístupné na https://hrforum.munipolis.cz/p/aktualni-cislo. Více informací o časopise a možnostech jeho zakoupení najdete zde.

Další aktuality

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.