Připomeňte si akce, které jsou již za námi .

Nestihli jste naší akci nebo si chcete připomenout atmosféru akce, na které jste byli, její řečníky a prezentace. Najděte si její záznam.

Rok 2024

čtvrtek
22
2
Exchange meeting

Exchange meeting v HOPI Holding - Praha

Zajímá vás, s čím se HR potýká v rodinném prostředí velkého holdingu? Jakým výzvám čelí a jak se v takovém zázemí pracuje? Přijďte se podívat a poslechnout si představení HR práce ve skupině HOPI, která podniká ve 3 sektorech: logistika, potravinářství a farmy.

čtvrtek
25
1
Ostatní

Setkání personalistů a manažerů 2024

Zveme vás na naši první akci v roce 2024 – Setkání personalistů a manažerů, které jsme pro vás připravili na večer 25.ledna. Naše každoroční akce nabízí setkání se zajímavými osobnostmi, diskuzi s kolegy i příležitost k navázání nových kontaktu u dobrého jídla a pití. V průběhu večera vystoupí jako host MUDr. Jan Vojáček a k příjemné atmosféře večera přispěje i harfistka Ana Brateljević. Těšíme se na setkání s vámi v nevšedních prostorách Černé labutě.

čtvrtek
18
1
Webinář

online webinář: Jak řešit psychosociální rizika u pracovních pozic 2024

Na toto téma a ještě další jak „chránit“ zaměstnance před syndromem únavy vyhoření a dalšími psychickými indispozicemi, které s sebou přinášejí zhoršenou koncentraci, vztahové problémy, prokrastinaci, zvýšenou neuroticitu někdy doprovázenou úzkostmi až depresemi a dalšími projevy s Vámi bude diskutovat zkušená psycholožka a soudní znalkyně s 30 letou praxí PhDr. et Mgr. Iva Moravcová a Ing. Iva Prokopová, MBA, která je specialistkou na ISO normy a je externí auditorkou certifikačního orgánu.

Rok 2023

čtvrtek
23
11
Forum

Legislativní forum 2023

Letošní Legislativní forum se bude věnovat tak dlouho očekávané a v září schválené novele zákoníku práce. Zvláštní pozornost budeme věnovat změnám v DPP a DPČ. Na programu bude i praktický dopad transformace evropské směrnice o whistleblowingu (zákon o ochraně oznamovatelů), kterou musí zaměstnavatelé implementovat. Tématem panelových diskusí bude zaměstnávání cizinců a kyberbezpečnost. Všechna témata proberou řečníci z různých úhlů: vystoupí vrchní ředitelka sekce pro legislativu MPSV, Mgr. Dana Roučková, za Svaz průmyslu a dopravy ČR, Bohdan Wojnar a Tomáš Prouza. Za personální agentury vystoupí Jaroslava Rezlerová, generální ředitelka Manpower, prezidentka Asociace poskytovatelů personálních služeb. Legislativu podrobně rozeberou zástupci advokátní kanceláře Noerr.Akce je připraveno ve spolupráci PMF a Asociace personalistů

úterý
14
11
Exchange meeting

Exchange meeting v mBank

ESG: Od povinnosti k příležitosti

čtvrtek
26
10
Konference

HREA SUMMIT 2023

Využijte jedinečnou možnost seznámit se v jediném dni s bezmála 40 HR projekty přihlášenými do soutěže HR Excellence Award, inspirovat se jimi a diskutovat s jejich autory. V závěru se uskuteční slavnostní vyhlášení všech kategorií soutěže a předání cen včetně Ceny veřejnosti, o které budou na místě hlasovat účastníci v sále.

čtvrtek
18
10
Exchange meeting

Exchange Meeting v Plzeňském Prazdroji: Spolu u stolu v digitální době

O diverzitě a digitalizaci v Plzeňském Prazdroji

čtvrtek
12
10
Webinář

Jak na nábor – jak a kde získat kandidáty, když inzerát už nestačí?

Ve spolupráci s BE-DNA jsme pro vás připravili interaktivní webinář, na kterém si povíme, jaká je aktuální situace na trhu práce, proč je HR marketing důležitý pro nábor a ukážeme si, jak správně využívat sociální sítě, nebo čím zaujmout kandidáty a mnoho dalšího.

čtvrtek
21
9
Forum

HR Byznys Forum 2023: AI a digitalizace v HR mění byznys

Digitální technologie mění náš svět, ať se nám to líbí nebo ne. AI, VR, roboti – všechny druhy technologií se sbližují a tempo změn nikdy nebylo tak rychlé. Aby nám tyto technologie a především AI, mohly pomáhat, musíme je přijmout a najít způsoby, jak je integrovat do svých procesů. Nesmíme však zapomínat na socio-ekonomické, etické i právní aspekty. A o tom všem budeme diskutovat s našimi řečníky.

středa
23
8
Ostatní

HR na Vltavě – HR v roli detektiva

Na palubě lodi vás kromě jídla, pití a zábavy čeká i zajímavá přednáška od Petra Moroze ze společnosti Scaut „HRozby v HR – jak chránit firmu a ještě k tomu ušetřit peníze“. Akce je připravena ve spolupráci HR Fora a komunitní platformy HR mezi řádky

pátek
15
6
Vzdělávání

Jak vést rozhovory se zaměstnanci v době krize

Na Inspiraci se dozvíte, jak vést rozhovory se zaměstnanci v době krize, proč je to důležité, co tahle forma komunikace přinese Vám i Vašim zaměstnancům, čemu díky ní můžete předejít, jak se připravit na tenhle typ komunikace.

středa
14
6
Exchange meeting

Exchange meeting v LMC

Změny ve firmě pohledem HR (aneb jak se z toho všeho nezbláznit…)

pátek
9
6
Webinář

Webinář: Transpoziční novela zákoníku práce: příklady a praxe

Tématem „Transpoziční novela zákoníku práce: příklady a praxe“ Vás provede vrchní ředitelka legislativního odboru MPSV Mgr. Dana Roučková.

pátek
26
5
Webinář

Webinář: Transpoziční novela zákoníku práce: příklady a praxe

Ve spolupráci s nově vznikající Asociací personalistů a Ministerstvem práce a sociálních věcí Vás srdečně zveme na odborný webinář k zákoníku práce.

středa
18
5
Konference

Konference HR Know How 2023: HR a Byznys nové doby

HR nové doby tak musí být připraveno aktivně ovlivňovat byznys. Organizace čelí ekonomickým tlakům jako nikdy před tím a to bude mít vliv na celé HR. HR nové doby tak musí být připraveno aktivně ovlivňovat byznys. Na konferenci jste mohli vidět ukázku trendů, které HR v této roli pomůže uspět – personalizace, agilní leadership, flexibilita, digitalizace, DEI (Diversity, Equity, Inclusion) a udržitelnost.

čtvrtek
27
4
Inspirace

Inspirace – kulatý stůl: Age Management

Do 30 let se v ČR rapidně zvýší počet lidí starších 65. Demografický vývoj se promítne i do pracovního trhu. Jak pracovat se všemi věkovými skupinami? Jak si zajistit dostatek zaměstnanců?

středa
19
4
Exchange meeting

Exchange Meeting v Tesco Stores ČR – Diverzita a inkluze v maloobchodním řetězci

O zkušenostech s inkluzí a diverzitou v mezinárodním obchodním řetězci.

čtvrtek
23
3
Exchange meeting

Exchange meeting v KBC Global Services, Czech Branch – Brno

Role HR a HR BP ve firmě, Systém hodnocení

úterý
21
3
Inspirace

Inspirace v Z/C/H legal - Co přináší velká novela zákoníku práce: Výzva i pro zkušené personalisty

Dozvíte se o připravované novele zákoníku práce a povíme si více o úpravách v oblasti home office, digitalizace v HR, dohodách o pracích konaných mimo pracovní poměr, informační povinnosti zaměstnavatele a na co se připravit, když přijde inspektorát práce.

středa
21
2
Vzdělávání

Transformujte svůj byznys/FranklinCovey s hostem (Bratislava)

Dozvíte se o principech přinášejících lehkost a jednoduchost při dosahování vašich cílů. Zažijete si, jak můžete díky transformativnímu koučinku pomoci sobě i kolegům být úspěšnější a přitom se cítit víc v pohodě. Tvůrčí atmosféra a pohoda ve vašem týmu může být důkazem toho, že je to možné zrealizovat v celé firmě. Pomůžeme vám s řešením konkrétního úkolu, který aktuálně nebo dlouhodobě řešíte.

Rok 2022

středa
14
12
Ostatní

Vánoční setkání personalistů 2022

Předvánoční setkání všech příznivců práce s lidmi v příjemném prostředí Vinárny Obecního domu. Hostem bude Věra Komárová, spolumajitelka a ředitelka společnosti Dermacol, zakladatelka nové soukromé školy Leonardo da Vinci Academy. Potěšíme se zpěvem šansoniérky Renaty Drössler

čtvrtek
24
11
Konference

Legislativní forum 2022

Zástupci státní správy a právních kanceláří představí novinky z pracovně právní legislativy připravované pro rok 2023, dle chystané novely zákoníku práce. Ukážeme příklady z praxe, vyplývající ze soudních judikátů.

středa
18
10
Konference

HREA SUMMIT 2022

Využijte jedinečnou možnost seznámit se s bezmála 30 HR projekty přihlášenými do soutěže HR Excellence Award, inspirovat se jimi a diskutovat s jejich autory. V závěru se uskuteční slavnostní vyhlášení všech kategorií soutěže a předání cen včetně Ceny veřejnosti, o které budou na místě hlasovat účastníci v sále.

středa
18
5
Konference

Konference HR Know How 2022: Formování nové budoucnosti

Co mají firmy a jejich HR dělat, aby uspěly v rychle se měnícím světě, který nám přináší nové způsoby práce i života.

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.