NAŠE AKCE, na kterých
nemůžete chybět!

Pořádáme ty nejlepší akce zaměřené na vedení a rozvoj HR.  Vyberte si to, co vás nejvíce zajímá  – Konference, Inspirace, Exchange meetingy, Odborná fora a mnoho dalších.

Říjen

No items found.

Rok 2024

středa
13
3
Vzdělávání

PMF Institut - Program HR Profesionál 2024

5ti denní Program je určen HR generalistům, kteří chtějí získat hlubší vhled do jednotlivých oblastí a HR specialistům se zájmem rozšířit si pohled na celou HR oblast. Cílem vzdělávacího programu je připravit všestranné odborníky ke zvládnutí všech oblastí HR práce – jednotlivých HR procesů, metodik a nástrojů. Celý program lze zakončit autorizovanou zkouškou MPSV a získat tak kvalifikaci Personalista

středa
20
3
Inspirace

HR Inspirace: Současné trendy v HR z pohledu AI a dat

Nahlédneme do budoucnosti lidských zdrojů a moderních pracovních postupů. Témata, kterými nás odborníci z Microsoftu provedou jsou například Současné trendy v HR z pohledu AI a dat, Představení průzkumu Work Trend Index a jak mění AI produktivitu nebo Ukázka nástrojů pro HR (digitální, AI, data).

čtvrtek
25
4
Inspirace

online HR Inspirace: Benefity v kontextu legislativních změn

S účinností od 1. 1. 2024 došlo v rámci konsolidačního balíčku k řadě změn v oblasti zaměstnaneckých benefitů a dalších plnění poskytovaných zaměstnavatelem svým zaměstnancům. K tomuto tématu jsme připravili online HR Inspiraci, kde tyto změny více vysvětlí právník, daňař a zástupci několika firem, kteří s námi budou sdílet své praktické zkušenosti, jak letos nastavují systém zaměstnaneckých výhod.

čtvrtek
16
5
Konference

*Konference HR Know How 2024*   Pět generací a AI v digitálním světě práce

Zveme vás na naši každoroční konferenci HR Know How, která se tentokrát zaměří na otázku jak na spolupráci 5 generací spolu s vlivem digitalizace a umělé inteligence na pracovní trh. Připojte se k nám, abyste společně s námi prozkoumali, jak digitální revoluce spolu s umělou inteligencí ovlivňuje různé generace a formuje naši budoucnost. Očekávejte inspirativní přednášky, interaktivní workshopy a možnost propojit se s osobnostmi v oblasti digitálního vývoje.

Středa
25
9
Vzdělávání

PMF Institut - Program HR Manažer 2024

Chcete být zkušeným HR manažerem? My vám pomůžeme! Lektoři se zkušenostmi z praxe vás připraví na aktivní propojování HR s potřebami byznysu i jednání s TOP Managementem.

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.