NAŠE AKCE, na kterých
nemůžete chybět!

Pořádáme ty nejlepší akce zaměřené na vedení a rozvoj HR.  Vyberte si to, co vás nejvíce zajímá  – Konference, Inspirace, Exchange meetingy, Odborná fora a mnoho dalších.

Říjen

No items found.

Rok 2024

čtvrtek
30
5
Inspirace

HR Inspirace: Pracoviště Velkého Bratra - Zaměstnanci a další (nejen) v  hledáčku kamer podle nové metodiky

Přijďte si poslechnout, jak provozovat kamerové systémy v souladu s GDPR. Procesem hledání té správné rovnováhy mezi střetávajícím se právem na soukromí, oprávněnými zájmy zaměstnavatelů a rozvíjejícími se možnostmi nových technologií vás provedou právníci se zkušenostmi jak z oblasti ochrany osobních údajů, tak pracovního práva.

čtvrtek
13
6
Exchange meeting

Exchange meeting v STOCK Plzeň - Božkov / v Praze

Přijďte se podívat do centrály společnosti STOCK Plzeň - Božkov v Praze a dozvíte se o inovacích a o tom, jak inovace chutnají. Budeme se zabývat i tématy diverzity a inkluze v prostředí Stock Spirits Group.

čtvrtek
22
8
Inspirace

HR Inspirace - HR o parník napřed

I tento rok budeme na vlnách Vltavy v Praze, kam vás srdečně zveme. Máme pro vás objednané hezké letní počasí (tak snad to vyjde) a připravené výborné občerstvení. O inspirativní program se tentokrát postará společnost Selfish Kiwi, která prostřednictvím teorie her prozkoumá temná zákoutí vaší altruistické duše a imaginární peněženky. Přijďte plout s námi!

Středa
25
9
Vzdělávání

PMF Institut - Program HR Manažer 2024

Chcete být zkušeným HR manažerem? My vám pomůžeme! Lektoři se zkušenostmi z praxe vás připraví na aktivní propojování HR s potřebami byznysu i jednání s TOP Managementem.

čtvrtek
26
9
Forum

HR Business Forum v Brně - Dovednosti pro budoucnost

Bouřlivý vývoj technologií a nástup AI mění přístup k lidské výkonnosti a klade nové požadavky na vedení a řízení lidí. Technologie ale samy o sobě inovace nerealizují. Klíčovým motorem inovací a rozvoje zůstává lidský výkon a potenciál lidského kapitálu v organizacích.

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.