20.2.2023

Právě vyšlo únorové HR forum!

V rozhovoru s profesionálem představuje Jitku Adámkovou, Chief HR officer a členku management Boardu T-Mobile CZ a Slovak Telekom. Vystudovala práva a osud ji hned po studiích zavál do HR.

V rozhovoru s profesionálem představuje Jitku Adámkovou, Chief HR officer a členku management Boardu T-Mobile CZ a Slovak Telekom. Vystudovala práva a osud ji hned po studiích zavál do HR. Proč jí po čase HR ale přestalo bavit a proč se jí zalíbil byznys, v němž se věnovala komplexním velkým změnovým projektům v energetických firmách, a to i na mezinárodní úrovni? Dočtete se v rozhovoru. Svěřila se mimo jiné, že se ve transformačních projektech změn cítí jako ryba ve vodě. I proto těsně před pandemií přijala nabídku T-Mobile na pozici HR officer s výzvou realizovat agilní transformaci. Úžasně zajímavá záležitost i navzdory covidové době! Co to pro HR a celou společnost T-Mobile znamená, jakou roli v agilitě hraje HR, jak moc jí znalost práva tuzemského, ale i třeba německého, protože v Německu prožila zajímavou mezinárodní kariéru, pomáhá, a co dalšího se v HR v T-Mobile chystá, se dozvíte v únorovém HR foru.

Ale v únorovém HR foru si přečtete ještě mnohem víc. Třeba, jak funguje firma Y Soft bez manažerů, jakým chybám by se měli HR manažeři vyhnout při propouštění, představujeme i firmy, které získaly ocenění Podnik podporující zdraví, určitě vás zaujme téma, proč byste měli využít při konfliktech mediaci nebo jak posilovat loajalitu zaměstnanců v těžkých časech. Přejeme vám inspirativní čtení!Časopis si můžete předplatit zdeAutor: Alena Kazdová

Další aktuality

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.