20.3.2024

Zprávy z PMF -Náš první jarní den byl ve společnosti AI

V PMF jsme první jarní den strávili v milé společnosti kolegů z Microsoftu. Atraktivní téma použití umělé inteligence v HR oslovilo mnoho personalistů a tak jsme jsme naplnili kapacitu konferenční místnosti v budově Microsoftu již dlouho před vlastní akcí.

První jarní den jsme strávili v milé společnosti kolegů z Microsoftu. Atraktivní téma použití umělé inteligence v HR oslovilo mnoho personalistů a tak jsme jsme naplnili kapacitu konferenční místnosti v budově Microsoftu již dlouho před vlastní akcí.

Přes 50 účastníků Inspirace slyšelo i vidělo, jak lze využít umělou inteligenci ke zjednodušení a zrychlení práce, kdy ušetřený čas tak můžeme věnovat především práci s lidmi.

Barbora Vávrová se svou kolegyní z HR oddělení nám ukázaly, jak využívají AI ve své práci a zároveň jak tím pomáhají i kolegům z IT k tomu, aby AI personalistům skutečně pomáhala.

Ondřej Kužela nám představil, kde všude lze v HR umělou inteligenci využít, i když třeba ne hned dnes. Petr Váša pak ukázal, jak AI pomáhá manažerovi při vedení lidí.

Vladimír Hruban představil, jak Microsoft upravuje používání AI ve všech svých aplikacích tak, aby nemohlo dojít k jejímu zneužití.

A po akci nás čekala moc dobré občerstvení, u kterého probíhala živá diskuze jak s přednášejícími, tak mezi účastníky.

Další aktuality

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.