14.8.2023

Vyšlo nové číslo časopisu HR forum!

Srpnové vydání časopisu HR forum přináší profilový rozhovor s Janou Havlíčkovou, HR ředitelkou společnosti Preciosa a spoustu další zajímavých novinek z oblasti HR.

Srpnové vydání časopisu HR forum přináší profilový rozhovor s Janou Havlíčkovou, HR ředitelkou společnosti Preciosa. V něm se dozvíte, jak se v této společnosti prolíná tradice s budoucností, jací jsou tvořiví lidé v křišťálovém království, jak mnohovrstevnatá je spolupráce Preciosy se školami a univerzitami, jakou má Preciosa firemní kulturu a proč si v řadě oborů může mezi uchazeči vybírat ty nejlepší. V srpnovém HR foru dále najdete rozhovor s mezinárodně uznávaným strategickým vyjednavačem Radimem Paříkem, který stojí v čele Asociace vyjednávačů v ČR a na Slovensku. Inspirací pro čtenáře je určitě rozhovor s Richardem Dobešem, šéfem českého Krauthammeru, který podrobně popisuje, jak se v 21. století mění vzdělávání a proč je dnes tak důležité odhodit vše, co ve vzdělávání a osobním rozvoji už nefunguje. Představujeme také Asociaci korporátních ombudsmanů pro zaměstnance, o které si HR forum povídalo s Miroslavou Jelínkovou a Kateřinou Drahotovou.

V časopise najdete i desatero hořkých i sladkých zkušeností psycholožky Beáty Holé se zaváděním firemních hodnot. V článku z pera Jiřího Berana se dozvíte o fenoménu vertikálního vzdělávání.

Autor: Alena Kazdová, PMF

Další aktuality

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.