Zpět na všechny akce

HREA 2022

Do letošního ročníku soutěže o nejlepší personální projekt HREA 2022, se přihlásilo přes 30 projektů, a to do tří kategorií: Velké společnosti, Střední a malé společnosti do 500 zaměstnanců a Neziskové organizace a veřejná správa. Projekty měly velmi vysokou úroveň a porota neměla vůbec snadnou úlohu, i proto kromě vítězných cen ocenila některé projekty čestným uznáním.

18.10.2022

Do letošního ročníku soutěže o nejlepší personální projekt HREA 2022,  se přihlásilo přes 30 a to do tří kategorií: Velké společnosti, Střední a malé společnosti do 500 zaměstnanců a Neziskové organizace a veřejná správa. Projekty měly velmi vysokou úroveň a porota neměla vůbec snadnou úlohu, i proto kromě vítězných cen ocenila některé projekty čestným uznáním. Na HREA Summitu pak své projekty představilo 29 soutěžících.

Na konci programu HREA Summitu byli vyhlášeni Vítězové jednotlivých kategorií a účastníci vybírali online hlasováním projekt, kterému by udělili Cenu veřejnosti. Tuto cenu pak ve velké konkurenci získal již porotou oceněný projekt Flexibilka společnosti greiner packaging slušovice.

Představení vítězů:

Kategorie Velké společnosti:

Vítězem se stala společnost O2 CZ s projektem Talentový program O2 Heroes

Čestné uznání za náročnost a komplexnost projektu řešení outplacementu získala společnost Sony DADC CZ Outplacement program Moje budoucnost.

Čestné uznání za podporu flexibility a diverzity získal projekt StayIn společnosti Thermo Fisher Scientific.

Kategorie Malé astřední firmy do 500 zaměstnanců:

Vítězem se stala společnost greiner packaging slušovice s.r.o. za projekt Flexibilní pracovní systém - Flexibilka v Greineru

Čestné uznání za inovativnost získala společnost Business Logic za projekt Coinwage.

Kategorie Neziskové společnosti a veřejná správa

Vítězství získala Městská část Praha 7 za projekt  nazvaný Rozvoj ÚMČ Praha 7 s důrazem na manažerský rozvoj vedoucích pracovníků.

Cena veřejnosti

Cenu získala společnost greiner packaging slušovice s.r.o. za projekt Flexibilní pracovní systém - Flexibilka v Greineru

Cena prezidenta PMF za společenský přínos:

Cenu získala FB skupina HR brainstorming za projekt Stands for Ukraine

Děkujeme všem za účast a partnerům za podporu soutěže!

Fotografie z akce

Žádné obrázky nejsou nalezené.

Projekty HREA 2023

Projekty HREA 2022
Stáhnout dokument

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.