1.6.2023

18. května proběhla naše každoroční největší akce – konference HR Know How, letos názvem HR a byznys nové doby.

18. května proběhla naše každoroční největší akce – konference HR Know How, letos názvem HR a byznys nové doby s bezmála 250 účastníky

18. května proběhla naše každoroční největší akce – konference HR Know How, letos názvem HR a byznys nové doby. Bezmála 250 účastníků si v zajímavých prostorách Národní technické knihovny  vyslechlo inspirativní přednášky 16 vystupujících a měli možnost zúčastnit se i dvou workshopů.

Letos naše účastníky pozdravil přes videozáznam i ministr MPSV Marian Jurečka  a v úvodu jim pak základní úpravu v novele zákoníku práce představila vrchní ředitelka právního odboru MPSV Mgr. Dana Roučková a důležitost flexibility práce vedoucí poradců ministra Mgr. Jana Skalková. Dále jsme se  v jednotlivých blocích věnovali trendům, kterými HR aktivně ovlivňuje byznys. Byla to personalizace v rozvoji talentů v O2, o diverzitě, ESG a rovnosti v odměňování mluvili řečníci ze společností Nestlé, GasNet a Mercer. Využití digitalizace a AI v oblasti HR nám představili řečníci z KBC a Unicredit a o právních otázkách s tím spojených zástupkyně právní kanceláře Z/C/H legal. V bloku o agilitě, leadershipu a strategickém HR vystoupili zástupci společností Iresoft, Image Lab a MEA. Společnost Sodexo nám představila výsledky průzkumu, ve kterém se zjišťovalo o jaké benefity zaměstnanci stojí a co jim zaměstnavatelé nabízejí. Zástupce společnosti EUC představil, jak lze efektivně využívat pracovnělékařské služby.

Workshopy byly na téma Firemní hodnoty a jak na ně a ve druhém jsme si vyzkoušeli virtuální realitu i umělou inteligenci.

Celou konferenci pak uzavřela přednáška zástupců YSoft o tom, jak se řídí lidé ve společnosti, kde zrušili manažerské pozice.

Atmosféra byla letos skutečně vynikající a řečníci inspirativní. A velký dík samozřejmě patří i našim partnerům, především generálnímu partnerovi konference společnosti SODEXO a dále společnostem EUC, Iresoft, ImageLab, Z/C/H legal, Action, Collo, Coaching Prosperity, Munipolis, Nestlé, Nespire, , SelfBe, Success Solution,  Thimm Obaly, UpCz, WinWin Job a Zdravý podnik.

Těšíme se zase příští rok.

Další aktuality

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.