27.3.2023

Proběhlé akce PMF

Podívejte se, jak proběhly akce, které jsme pro vás připravili.

Co přináší velká novela zákoníku práce: Výzva i pro zkušené personalisty21.3. jsme pořádali ve spolupráci s advokátní kanceláří Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář akci na téma novinky v zákoníku práce a řešili, s jakými překážkami se budou muset personalisté do budoucna potýkat a že jich nebude zrovna málo.Slova se ujala Lenka Gomez Tomčalová, která problematiku krásně vysvětlila. Probírali jsme mimo jiné i jak postupovat, když nám do firmy přijde kontrola a také, jak moc jsou firmy připraveny na Whistleblowing.

Novele zákoníku práce se budeme i nadále věnovat a chceme vám přinášet nejnovější změny. Nezapomeňte proto sledovat na webu kalendář našich akcí. Exchange Meeting v KBC Global Services - Czech Branch Brno23.3. jsme pro změnu vyrazili na Exchange Meeting do společnosti KBC Global Services v Brně. Hlavní téma byly role HR business partnera, systém odměňování a sdílení zkušeností s dalšími účastníky akce. Součástí meetingu byla i neobvyklá prohlídka vlastních včelích úlů na střeše budovy 🐝🍯.

Děkujeme za účast na našich akcích a jsme rádi, že se našim účastníkům akce líbí a inspirují. Nezapomeňte sledovat a přihlásit se na další naše zajímavé akce, které pořádáme.Více o akcích zde.

Další aktuality

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.