18.10.2023

Vyšlo nové číslo časopisu HR Forum

Říjnové číslo časopisu HR Forum spolu s přílohou Technologie pro HR právě vyšlo. Máme jej pro vás jak v tištěné, tak v digitální podobě. Objednejte na info@pmf-hr.com

Vyšlo říjnové HR forum a příloha Technologie pro HR!

V říjnovém HR foru najdete profilový rozhovor s Liborem Sehnalem, personálním ředitelem společnosti ACG Flat Glass Czech Republic, pro niž jsou už skoro 20 let lidé na prvním místě. Libor Sehnal vysvětluje, jak silná je značka atraktivního zaměstnavatele této společnosti, což znamená, že nemusí kandidáty nějak složitě hledat a léta nepotřebuje služby personálních agentur. Naopak skvělí kandidáti se jim ozývají sami. Libor Sehnal vzpomíná, jaké příběhy zažila firma v překotné době covidu nebo jak energetická krize firmě ACG Flat Glass, která patří k největším odběratelům plynu, přinesla novou výzvu – stala se první ve svém oboru na světě, která plyn nahradí elektřinou.

Dalším tématem říjnového HR fora je péče o zdraví zaměstnanců. Psychiatryně a koučka Jana Peclová a ergonom a fyzioterapeut Tomáš Mixa doporučují firmám, aby od hašení požáru přešli k řízení odolnosti. Příští rok velké firmy čeká reporting ESG, jak se na to připravit? O tom se dočtete v rozhovoru s Lenkou Sovovou. Plavba na lodi je krásné hobby Evy Rakárové ze společnosti ACE Consulting, která tento koníček přenesla do manažerského vzdělávání - manažeři se na lodi učí rychlému rozhodování týmové spolupráci. A pokud nechcete přijít o kandidáty, přečtěte si Tipy a triky Hany Slačálkové z Performie. Jak využívat moderní technologie a AI v HR, o tom se dočtete v příloze Technologie pro HR, kde zveřejňujeme i tabulku poskytovatelů technologií pro HR.

Přejeme vám inspirativní čtení!

Alena Kazdová, šéfredaktorka

Další aktuality

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.