10.4.2023

Zapojte se do průzkumu CPA 2023 a přispějte tak k nejnovějšímu pohledu na priority v řízení lidí po celém světě.

I letos tak pro vás máme díky členství PMF v Evropean Asociation Peole Management (EAPM) možnost zapojit se do průzkumu Creating People Advantage Survey (CPA) 2023. CPA vám dává šanci podělit se o nejnaléhavější HR témata – letos se zaměřením na zvládání náročných časů.

Společnosti po celém světě nyní čelí mnoha výzvám – rozvíjející se hospodářské a občanské krizi, pokračující digitální transformaci a posunu k udržitelnosti. Každá výzva vyžaduje nové přístupy a různé dovednosti od různých talentů. To je důvod, proč pochopení role vedení lidí pro budoucí úspěch firem nebylo nikdy důležitější. I letos tak pro vás máme díky členství PMF v Evropean Asociation Peole Management (EAPM) možnost zapojit se do průzkumu Creating People Advantage Survey (CPA) 2023. CPA vám dává šanci podělit se o nejnaléhavější HR témata – letos se zaměřením na zvládání náročných časů.CPA je od roku 2007 celosvětově nejobsáhlejší a nejuznávanější publikací o trendech HR v organizacích. Její výsledky (plánované na říjen 2023) mají za cíl podpořit budování kapacit HR týmů na celém světě a umožnit HR lídrům řídit budoucí obchodní úspěchy firem.

Zveme vás k účasti na tomto průzkumu pro CPA 2023 s tím, že tak můžete:

• přispívat k nejnovějšímu pohledu na priority v řízení lidí po celém světě

• vytvářet jedinečné pohledy na to, jak HR řeší současné obchodní prostředí

• formovat diskusi a rozvoj ve vedení lidí.

Průzkum trvá přibližně 20 minut. Svou práci můžete uložit a pokračovat později kliknutím na tlačítko "Uložit" v dolní části každé stránky.Velmi si vážíme vaší účasti v tomto průzkumu!

CPA je výsledkem spolupráce mezi Světovou federací asociací řízení lidí (WFPMA) a Boston Consulting Group (BCG). WFPMA je globální síť zastupující více než 660 000 profesionálů v oblasti řízení lidí po celém světě. Jejími členy jsou především kontinentální federace, které se skládají z více než 90 národních asociací pro lidské zdroje. BCG je globální manažerská konzultační firma a vedoucí v poradenství v oblasti obchodní strategie a také uznávaný lídr v oblasti poradenství v oblasti strategie lidského kapitálu. BCG spolupracuje s lídry v podnikání a společnosti, aby se vypořádali s jejich nejdůležitějšími výzvami a využili jejich největší příležitosti.

Další aktuality

Chcete dostávat aktuality přímo do e-mailu?

Budete mít přehled o HR akcích i novinkách v oblasti HR. Vyzkoušejte a uvidíte.